Terasēm / Balkoniem
Flowfast (Quartz)
Flowfast-quartz.jpg

Flowfast Quartz ir bezšuvju, dekoratīvs akrila bāzes klājums, kas paredzēts telpām, kurās ir liela tehniskā slodze. Flowfast sistēmas lielākais pluss ir, ka jau pēc 90 minūtēm pēc seguma ieklāšanas tas ir lietojams bez ierobežojumiem.


Flowfast_quartz_LV.PDF

Flowfast Balcony
Flowfast-balcony.jpg

Mājas lapa tiek papildināta.Peran Rustik
Rustik.jpg

Peran RC Rustik ir epoksīda sistēma, kas nesatur šķīdinātāju un papildināta ar dekoratīviem dabīgiem akmeņiem, krāsotiem akmeņiem vai marmoru. Sistēmas biezums ir no 7mm līdz 12mm atkarībā no izvēlēto daļiņu izmēriem. Dabīgie akmeņi un krāsotie akmeņi pieejami izmēros 2-3mm, 3-4mm un 4-6mm. Marmors - izmēros 3-8mm.

Rustik_Natural stone_LV.PDF


Rustik_Glamourstone_LV.PDF

Peran STB
Peran-STB.jpg

Peran STB Compact ir 2-komponentu epoksīda un epoksīda krāsaino smilšu sistēma, kas nesatur šķīdinātāju. Klājumu veido no 2 līdz 4mm biezumā. Peran STB var veidot ar divām dažādām virsmaz struktūrām - gludu vai raupju.


Peran_STB_LV.PDF

Polyurea
Polyurea.jpg

Polyurea ir jauns un revolucionārs divkomponentu poliuretāna pārklājuma veids, kas tiek uznests ar karstās uzsmidzināšanas metodi ar augstspiediena iekārtu. Klājumam piemīt ļoti īss cietēšana laiks- klājumu iespējams sākt eksluatēt jau pēc mazāk kā stundas.


Poliurea.pdf

Dzērbenes iela 27, Rīga, Latvija, LV-1006    Telefons: +371 67556663    Fakss: +371 67541241    E-pasts: info@ritols.lv