Dekoratīvajām grīdām
Flowcoat SF41
Flowcoat-SF-41.jpg

Flowcoat SF41 ir bez šķīdinātājiem, ķīmiskās izturīga, uz epoksīdsveķu būvēta pārklājumu sistēma. Dažādu klašu slīdes pretestību var panākt iekļaujot starp slāņiem kvarca smiltis.


Flowcoat_SF-41_LV.PDF

Flowfast (Quartz)
Flowfast-quartz.jpg

Flowfast Quartz ir bezšuvju, dekoratīvs akrila bāzes klājums, kas paredzēts telpām, kurās ir liela tehniskā slodze. Flowfast sistēmas lielākais pluss ir, ka jau pēc 90 minūtēm pēc seguma ieklāšanas tas ir lietojams bez ierobežojumiem.


Flowfast_quartz_LV.PDF

Flowshield LXP
Flowshield-LXP.jpg

Flowcoat LXP ir 2-komponentu šķīdinātāju nesaturošs elastīgs poliuretāna segums, kurš tiek uznests 0.7 mm biezumā.


Flowcoat_LXP.pdf

Isocrete 1500
Isocrete-1500-Peran-STC.jpg

Isocrete 1500 is cementbāzes ātri žūstoša pašizlīdzinoša špakteļmasa. Klājums tiek nostiprināts ar caurspīdīgu epoksīdu.


Isocrete-1500.pdf

Peran Floor Flakes
Peran-floor-flakes.jpg

Peran floor flakes ir 2-komponentu epoksīda sistēma, kas nesatur šķīdinātāju. Tas ir dekoratīvs klājums, kas pieejams visdažādākajās krāsās un to kombinācijās. Izmantojot dažādas pārslas, iespējams panākt dažādus rakstus. Biezums apm. 1mm.


Peran_Floor_Flakes-new.pdf

Peran Rustik
Rustik.jpg

Peran RC Rustik ir epoksīda sistēma, kas nesatur šķīdinātāju un papildināta ar dekoratīviem dabīgiem akmeņiem, krāsotiem akmeņiem vai marmoru. Sistēmas biezums ir no 7mm līdz 12mm atkarībā no izvēlēto daļiņu izmēriem. Dabīgie akmeņi un krāsotie akmeņi pieejami izmēros 2-3mm, 3-4mm un 4-6mm. Marmors - izmēros 3-8mm.

Rustik_Natural stone_LV.PDF


Rustik_Glamourstone_LV.PDF

Peran SL
Peran-SL.jpg

Peran SL Self Leveling ir 2-komponentu epoksīda sistēma, kas pildīta ar speciālām pildvielām un nesatur šķīdinātāju. Parasti klājumu veido no 1,5 līdz 3mm biezumā.


Peran_SL.pdf

Peran STB
Peran-STB.jpg

Peran STB Compact ir 2-komponentu epoksīda un epoksīda krāsaino smilšu sistēma, kas nesatur šķīdinātāju. Klājumu veido no 2 līdz 4mm biezumā. Peran STB var veidot ar divām dažādām virsmaz struktūrām - gludu vai raupju.


Peran_STB_LV.PDF

Peran STC
Isocrete-1500-Peran-STC.jpg

Peran STC, kas grīdai dod "betons zem stikla" efektu.


Peran-STC.pdf

Dzērbenes iela 27, Rīga, Latvija, LV-1006    Telefons: +371 67556663    Fakss: +371 67541241    E-pasts: info@ritols.lv