Poliuretāna klājumi
Deckshield
Deckshield.jpg

Mājas lapa tiek papildināta.


Deckshield.pdf

Deckshield ED
Deckshield-rapide.jpg

Deckshield Rapide ED ir atzīts kā šķīdinātāju nesaturošs elastīgs autostāvvietu ārējo klāju segums, kurš raksturojas lielu nodiluma izturību un pieejamas dažādās krāsās. Šis segums ir labi piemērots atklāta tipa daudzstāvu auto stāvvietām.


Deckshield ED_LV.PDF

Flowfresh
Flowfresh-HF.jpg

Flowfresh HF ir 6-9 mm biezs poliuretāna klājums, kas ir paredzēts lielām slodzēm, antibakteriāls, un ķīmiski izturīgs. Ar lāsumainu virsmu.


Flowfresh_HF.pdf

Flowshield LXP
Flowshield-LXP.jpg

Flowcoat LXP ir 2-komponentu šķīdinātāju nesaturošs elastīgs poliuretāna segums, kurš tiek uznests 0.7 mm biezumā.


Flowcoat_LXP.pdf

Flowsport
FlowSport.jpg

Lorem Ipsum – tas ir teksta salikums, kuru izmanto poligrāfijā un maketēšanas darbos. Lorem Ipsum ir kļuvis par vispārpieņemtu teksta aizvietotāju kopš 16. gadsimta sākuma. Tajā laikā kāds nezināms iespiedējs izveidoja teksta fragmentu, lai nodrukātu grāmatu ar burtu paraugiem.


Flowsport.pdf

UT-10
UT-10.jpg

"UT-10" ir divkomponentu poliuretāna sastāvs, kuru izmanto betona grīdu nostiprināšanai. Pēc betona piesūcināšanas ar sastāvu "UT-10" betona grīda kļūst ievērojami stiprāka, tā neput un nedilst.


UT-10.pdf

UT-100 (līme)
no-image.gif

Divkomponentu uretānlīme koka līmēšanai.


UT-100.pdf

UT-7
UT-7.jpg

Poliuretāna sastāvs "UT-7" ir divkomponentu ātri žūstoša laka. Sastāvu "UT-7" izmanto koka un parketa grīdu restaurēšanai un atjaunināšanai. Laka sevišķi piemērota vecu dēļu un parketu atjaunošanai, jo kopā ar pildvielām (piemēram, "Vetonit KR" vai koka putekļiem) veido ideālu, dēļu krāsas špakteļmasu spraugu un robu aizpildīšanai.


UT-7.pdf

Dzērbenes iela 27, Rīga, Latvija, LV-1006    Telefons: +371 67556663    Fakss: +371 67541241    E-pasts: info@ritols.lv