Epoksīda klājumi
Flowcoat SF41
Flowcoat-SF-41.jpg

Flowcoat SF41 ir bez šķīdinātājiem, ķīmiskās izturīga, uz epoksīdsveķu būvēta pārklājumu sistēma. Dažādu klašu slīdes pretestību var panākt iekļaujot starp slāņiem kvarca smiltis.


Flowcoat_SF-41_LV.PDF

Flowseal EPW
Flowseal-EPW.jpg

Peran EPW Sealer ir 2-komponentu ūdenī šķīstošs upoksīds. Tas pieejams gan caurspīdīgs, gan pigmentēts, ar gludu vai matētu virsmu. To klāt biezumā no 15-250mm. Parasti klājuma biezums pēc divām kārtām ir apmēram 175mm.


Flowseal_EPW_LV.PDF

Flowshield LXP
Flowshield-LXP.jpg

Flowcoat LXP ir 2-komponentu šķīdinātāju nesaturošs elastīgs poliuretāna segums, kurš tiek uznests 0.7 mm biezumā.


Flowcoat_LXP.pdf

Mondeco
Mondeco.jpg

Mondeco ir bezšuvju epoksīda bāzes grīdas klājumi.


Mondeco-Classic.pdf

Peran Floor Flakes
Peran-floor-flakes.jpg

Peran floor flakes ir 2-komponentu epoksīda sistēma, kas nesatur šķīdinātāju. Tas ir dekoratīvs klājums, kas pieejams visdažādākajās krāsās un to kombinācijās. Izmantojot dažādas pārslas, iespējams panākt dažādus rakstus. Biezums apm. 1mm.


Peran_Floor_Flakes-new.pdf

Peran Rustik
Rustik.jpg

Peran RC Rustik ir epoksīda sistēma, kas nesatur šķīdinātāju un papildināta ar dekoratīviem dabīgiem akmeņiem, krāsotiem akmeņiem vai marmoru. Sistēmas biezums ir no 7mm līdz 12mm atkarībā no izvēlēto daļiņu izmēriem. Dabīgie akmeņi un krāsotie akmeņi pieejami izmēros 2-3mm, 3-4mm un 4-6mm. Marmors - izmēros 3-8mm.

Rustik_Natural stone_LV.PDF


Rustik_Glamourstone_LV.PDF

Peran SL
Peran-SL.jpg

Peran SL Self Leveling ir 2-komponentu epoksīda sistēma, kas pildīta ar speciālām pildvielām un nesatur šķīdinātāju. Parasti klājumu veido no 1,5 līdz 3mm biezumā.


Peran_SL.pdf

Peran STB
Peran-STB.jpg

Peran STB Compact ir 2-komponentu epoksīda un epoksīda krāsaino smilšu sistēma, kas nesatur šķīdinātāju. Klājumu veido no 2 līdz 4mm biezumā. Peran STB var veidot ar divām dažādām virsmaz struktūrām - gludu vai raupju.


Peran_STB_LV.PDF

Peran STC
Isocrete-1500-Peran-STC.jpg

Peran STC, kas grīdai dod "betons zem stikla" efektu.


Peran-STC.pdf

Peran TL
Peran-TL.jpg

Peran TL Thin Layer Coating ir 2-komponentu pigmentēta epoksīda sistēma, kas nesatur šķīdinātāju. Parasti klājumu veido no 0,4 - 1mm biezumā. Visbiežāk 0,5mm biezumā.


Peran_TL.pdf

Dzērbenes iela 27, Rīga, Latvija, LV-1006    Telefons: +371 67556663    Fakss: +371 67541241    E-pasts: info@ritols.lv