Sadarbības partneri

AkzoNobel

AkzoNobel ir pasaules lielākais krāsu un pārklājumu ražotājs un viens no galvenajiem speciālo ķīmisko vielu ražotājiem. AkzoNobel pārstāv tādus pasaulē pazīstamus brendus kā Dulux, Sikkens un Sico.

BASF

BASF ir vadošais PU izejvielu un sistēmu ražotājs. 38 PU uzņēmumi (sistem-houses) visā pasaulē nodrošina visaptverošu produktu un pakalpojumu klāstu, kā arī BASF ir pārbaudīts partneris gala lietotājiem dažādās nozarēs.

Flowcrete

Flowcrete ir angļu kompānija, kas jau 30 gadus ražo epoksīda, akrila un poliuretāna grīdu pārklājumus, kas domāti gan publiskajam, gan rūpniecības sektoram. Kompānijai ir pārstāvniecības visā pasaulē un tirgū tā ieņem vienu no vadošajām lomām specializēto grīdu klājumu izgatavošanā.

LagoTech

LagoTech AB jau kopš 1977. gada ziemeļvalstu plastmasas rūpniecībai ir piegādājusi krāsas, pārklājumus, veidņu smērvielas, kā arī dažādu speciālo ķīmiju un līmplēves.

Mineral Color

Mineral color ir franču rūpnīca, kas kopš 1933. gada ražo dekoratīvās pārslas un citus dekoratīvos izstrādājumus, kas piešķir sienām un grīdām mūsdienīgu izskatu sekojot mūsdienu modes tendencēm.

Prokol

Prokol ir specializējušies šķidro sintētisko materiālu ražošanā: poliuretāna, poliurea, epoksīda un akrila sistēmas. Prokol ir viens no Eiropas vadošajiem poliurea jeb "karstās uzsmidzināšanas" sistēmu ražotājiem.

SCHÖNOX

SCHÖNOX ir AkzoNobel grupas zīmols, kas ir viens no Eiropas tirgus līderiem grīdu izlīdzinošo materiālu un celtniecības līmju (kas domātas dažādu grīdas segumu līmēšanai) ražošanā.

TLM

TLM ir Francijas līderis industriālo grīdas klājumu ražošanā: sākot no uznesamajiem epoksīda klājumiem līdz jau rūpnīcā izgatavotām antistatiskām PVC flīzēm.

VIP-GmbH

VIP-GmbH ir vācu kompānija ar senu vēsturi, kuras pirmsākumi ir 1933. gadā, un ir specializējusies industriālo adhezīvu, hermētiķu un modernu divkomponentu aizsargpārklājumu izstrādāšanā. VIP-GmbG klienti ir tādas pazīstamas kompānijas, kā Audi, SIEMENS un BMW.

Dzērbenes iela 27, Rīga, Latvija, LV-1006    Telefons: +371 67556663    Fakss: +371 67541241    E-pasts: info@ritols.lv