Materiāli

schonox

flowcrete

Ritols

Citi
Dekoratīvās PVA pārslas

Dekoratīvās PVA pārslas

Dekoratīvās akrila pārslas sienām un grīdām. Kombinējot akrila pārslas iespējams iegūt interesantu visuālo noformējumu telpēm.


Elastocoat C

Elastocoat C

Elastīgs poliuretāna sastāvs, kas lieliski kalpo lai izgatavotu ģipša izstrādājumu formu negatīvus.


Krāsainās kvarca smiltis

Krāsainās kvarca smiltis

Krāsainās smiltis ir domātas epoksīda vai akrila bezšuvju grīdas segumiem. Ar to palīdzību grīdas segums iegūst vizuāli pievilcīgu izskatu un paaugstina tā nodilumizturību vairākas reizes.


Lagomat

Lagomat

Elastīgs poliuretāna sastāvs betona šuvju un plaisi aipildīšanai.


UT-7

UT-7

Poliuretāna sastāvs "UT-7" ir divkomponentu ātri žūstoša laka. Sastāvu "UT-7" izmanto koka un parketa grīdu restaurēšanai un atjaunināšanai. Laka sevišķi piemērota vecu dēļu un parketu atjaunošanai, jo kopā ar pildvielām (piemēram, "Vetonit KR" vai koka putekļiem) veido ideālu, dēļu krāsas špakteļmasu spraugu un robu aizpildīšanai.


UT-10

UT-10

"UT-10" ir divkomponentu poliuretāna sastāvs, kuru izmanto betona grīdu nostiprināšanai. Pēc betona piesūcināšanas ar sastāvu "UT-10" betona grīda kļūst ievērojami stiprāka, tā neput un nedilst.


UT-100

UT-100

Divkomponentu uretānlīme koka līmēšanai.


Poliuretāna siltumizolācijas putas (lejamā)

Poliuretāna siltumizolācijas putas (lejamā)

Divkomponentu poliuretāna putu siltumizolācijas recepte, ar pietiekami ilgu izstrādes laiku, lai to varētu maisīt un liet bez kāda īpašas tehnikas un aprīkojuma.


Siltumizolācijas paneļi

Siltumizolācijas paneļi

Putupolistirola siltumizolācijas paneļi ar jau gatavu ārējo apdari- magnezīta loksni vai keramikas flīzīšu apdari. Paneļi ir jau gatavi stiprināšanai pie sienas, pēc nosiltināšana ir nepieciešams tikai aizdarīt paneļu šuves.Dzērbenes iela 27, Rīga, Latvija, LV-1006    Telefons: +371 67556663    Fakss: +371 67541241    E-pasts: info@ritols.lv